Про компанію

Наша мiсiя.

Мета компанії - бути кращою в своїй галузі. Ми створюємо якісний продукт для наших клієнтів, забезпечуючи дохід своїм інвесторам, створюючи можливості для зростання і процвітання своїм співробітникам.Наші принципи.

У всьому, що ми робимо, ми керуємося принципами: чесність, відкритість і повага. Наш основний принцип - потреби клієнта понад усе.Наші цінності.

Працювати на благо людей, які перебувають з нами поруч.

Краща нагорода для нас - це позитивний відгук.

Про компанію 

Компанія "УДФ" заснована в 1993 році як підприємство, що задовільняє практично всі потреби виробників: меблевої, дверної та віконної промисловості - в дерево ріжучому інструменті. Компанія "УДФ" одна з перших компаній в Україні, яка представляє цю складну інноваційну продукцію на українському ринку.

Переваги 

Професіоналізм і досвід роботи з 2003 року. Іноваційність та впровадження нових технологій у виробництво шпонованих матеріалів. Великий асортимент фанерованной продукції на складі. Висока якість сировини і матеріалів для шпонирования (фанерування) плит. Єдина цінова політика і підхід до всіх клієнтів.

Сертифікати і дипломи 

Протягом багатьох років роботи на ринку України, компанія "УДФ" постійно участвствует у всіх профільних виставках, де неодноразово відзначалася сертифікатами і дипломами виставок. Так само наша фірма постійно оновлює в органах сертифікації України - сертифікати відповідності на дубльований шпон і кромку і фанеровані (шпоновані) плити
Також у роздiлi:
Контакти
тел.: +38 044 390-69-85
моб/viber: +38 068 950 7168, 066 592 1521,
+38 044 221 7660, 044 221 7661
вул. Новокостянтинівська, 4А, офіс 40
Київ 04080, Україна.
---------------------------------
МЕНЕДЖЕРИ:
Вікторія : vika@udf.com.ua

ОФІС-МЕНЕДЖЕР
Тетяна: office@udf.com.ua
---------------------------------
E-mail: udf@udf.com.ua

Є питання?

Замовте консультацію нашого спеціаліста, який відповість на всі Ваші запитання!