Коротко про компанію

Компанія "УДФ" заснована в 2003 році як підприємство, що забезпечує всі потреби меблевої, дверної та сторильно-оздоблювальних напрямків у промисловості. Компанія "УДФ" першою в Україні представила цю складну інноваційну продукцію на українському ринку.

У 2003 році створена торгова марка "UDF" і відкрилося перше в Україні виробництво дубльованого шпону і натуральної крайки в рулонах. Також, як супутній товар, стартувало фанерування шпоном плит: ДСП, ДВП, МДФ, фанери, столярної плити.

 

У 2011 році, враховуючи попит, що з’явився і вимоги ринку, запущено виробництво меблевого МДФ профілю, покритого натуральним дубльованим шпоном.

З 2012 року компанія займається виробництвом рамкових фасадів з МДФ профілю покритого дубльованим шпоном.

 


Наш офіс: Наш склад:               На виставці
Здание офиса МП Удача our stand at the exhibition


НАША ШПОНОВАНА ПРОДУКЦІЯ І ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЗІ СКЛАДУ В КИЄВІ:


1. ДУБЛЬОВАНИЙ ШПОН І НАТУРАЛЬНА КРАЙКА В РУЛОНАХ ....>>

- виготовляємо і підтримуємо на складі натуральну дубльовану крайку в рулонах для виробників меблевої (22мм) і дверної (44мм) промисловості у всіх популярних породах шпону: дуб, бук, вільха, ясен білий, ясен кольоровий, клен, черешня європейська, горіх американський. Як з нанесеним клеєм-розплавом так і без. Відвантажуємо будь-яку кількість (від 1м.п.); - виготовляємо під замовлення натуральний дубльований шпон в рулонах для покриття погонажних виробів: шириною від 15 мм - до 270 мм, шліфуємо в товщину від 0,25 до 0,5 мм, довжина рулону близько 300 м.п.

2. ШПОНОВАНІ ПЛИТИ: МДФ, ДСП, ДВП, ФАНЕРА, СТОЛЯРНА ПЛИТА ... >...>>

- виготовляємо а також підтримуємо на складі шпоновані плити: ДСП (10, 16, 18), МДФ (6, 8, 10, 12, 16, 19, 22, 25), ДВП (3,2), Фанеру (4, 6, 9 , 12, 15, 18), столярну плиту (19), покриті натуральним шпоном. Завжди в наявності плити покриті шпоном Білого Ясеня і Дуба (з однієї та з двох сторін). Покриття іншими породами шпону - під замовлення. Термін виконання до 5 робочих днів. Покриваємо плити в повному форматі. Мінімальний продаж - пів листа. За рахунок набору сорочок на ребросклеювальному верстаті - відсутня проблема «нахлеста» і розходження швів; - надаємо послугу фанерування. Покриваємо будь-якими породами шпону на будь-яку основу, що привезе замовник (за умови технічної можливості). Термін виконання замовлення до 10 робочих днів. Розмір деталей практично не обмежений (довжина до 4м, ширина до 2,5 м); - надаємо послугу порізки купленої у нас плити покритої шпоном (безкоштовно один чорновий різ); - надаємо послугу поклейки натуральної крайки на деталі;

3. ВИГОТОВЛЕННЯ РУБАШОК ЗІ ШПОНУ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.....>>

- виготовляємо під замовлення (за розмірами замовника) високоякісні сорочки для фанерування (шпонування) плит. З'єднання листів шпону проводиться на ребросклеювальному верстаті (суцільний клейовий шов)

4. МДФ ПРОФІЛЬ ПОКРИТИЙ (ШПОНОВАНИЙ) ДУБЛЬОВАНИМ ШПОНОМ ...>>

- виготовляємо і підтримуємо на складі меблевий шпонований МДФ профіль (меблевий карниз і рамковий профіль) покритий натуральним дубльованим шпоном Дуба і Ясеня (інші породи шпону під замовлення); - надаємо послугу шпонування вашого профілю натуральним дубльованим шпоном (від 500 м.п.); - виготовлення нового МДФ шпонованого профілю за Вашими кресленнями (від 5000 м.п.)

5. РАМКОВІ ФАСАДИ З МДФ ПОКРИТИМ НАТУРАЛЬНИМ ШПОНОМ. (ПРОГРАМА ОН-ЛАЙН РОЗРАХУНКУ ФАСАДІВ НА САЙТІ) ...>>

- виготовляємо, під замовлення, збірні рамкові МДФ фасади з профілю оповитого натуральним дубльованим шпоном в довільній ширина та висоті; ОН-ЛАЙН РОЗРАХУНОК ФАСАДІВ (http://www.udf.com.ua/calculator)

6. РІЗБЛЕНІ ДЕКОРАТИВНІ ВИРОБИ ІЗ МАСИВУ ....>>

-виготовлення на верстаті ЧПУ різьблених арок, накладок, розеток, капітелей, консолей, різьблених куточків і завитків

7. ЛАЗЕРНА РІЗКА І ГРАВІЮВАННЯ ...>>

- лазерна різка та гравіювання фільонок для МДФ фасадів, декоративних решіток, декоративні гравіювання лазером на елементах і профілі

8. ПОСЛУГА ПОРІЗКИ І КРАЙКУВАННЯ ПЛИТНОГО МАТЕРІАЛУ ....>>

- робимо під замовлення порізку та крайкування плитного матеріалу, оперативна нескладна порізка плитного матеріалу на складі

9. ДОСТАВКА ТОВАРІВ СВОЇМ ТРАНСПОРТОМ А ТАКОЖ ОРГАНІЗАЦІЯ ДОСТАВКИ ПЕРЕВІЗНИКАМИ В РЕГІОНИ ....>>

Організовуємо платну доставку під замовлення нашої шпонованої продукції по Києву своїм автотранспортом і організуємо відправку замовленої перевізниками по всій території України. При доставці замовлення перевізником, продукція упаковується картоном і стреч-плівкою згідно розцінок.
Також у роздiлi
Компанія:
Контакти
тел.: +38 044 390-69-85
моб/viber: +38 068 950 7168, 066 592 1521,
+38 044 221 7660, 044 221 7661
вул. Новокостянтинівська, 4А, офіс 40
Київ 04080, Україна.
---------------------------------
МЕНЕДЖЕРИ:
Вікторія : vika@udf.com.ua

ОФІС-МЕНЕДЖЕР
Тетяна: office@udf.com.ua
---------------------------------
E-mail: udf@udf.com.ua

Є питання?

Замовте консультацію нашого спеціаліста, який відповість на всі Ваші запитання!